• مشهدـمیدان جانبازـ مجتمع تجاری اداری پاژ_ ساختمان اداری 2_ واحد 1003

هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت و ساز خانه‌های هوشمند، هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر نیز رواج بیشتری یافته است.

اکنون با وجود این فناوری، افراد کم‌تری هستند که از سیستم‌های صوتی و تصویری سنتی استفاده می‌کنند.

در حال حاضر، پیشرفت فناوری به بشر کمک کرده است تا زندگی راحت‌تری را تجربه کند. ما نیز در تلاشیم تا با هوشمند سازی خانه‌ها و مراکز کاری شما، امنیت و آرامش بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

استفاده از سیستم صوت و تصویر هوشمند نیز به شما کمک خواهد کرد تا بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی و مکانی بتوانید سیستم صوت و تصویر ساختمان خود را کنترل کنید.

راه‌اندازی هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر:

تکنولوژی بی‎سیم به ما کمک کرده است تا بتوانیم از راه دور به سیستم صوت و تصویر ساختمان مورد نظر خود دسترسی یابیم. استفاده از این سیستم به کاربران اجازه خواهد داد تا در هر قسمت از خانه که هستند، کتاب صوتی گوش دهند و سیستم صوتی را به حالت فعال یا غیرفعال در آورند.

در زمان‌های گذشته نصب و راه‌اندازی سیستم‌های صوت و تصویر وابسته به تعداد زیادی کابل و سیم بود. اما، اکنون با وجود اینترنت، این مشکل برطرف شده است. یعنی دیگر سیستم‌های صوتی و تصویری هوشمند برای راه‌اندازی به سیم و کابل نیازی ندارند.

شما برای راه‌اندازی این سیستم فقط کافی است که اتصال به اینترنت را برقرار کنید. با نصب دستگاه‌‌های هوشمند مرتبط و اتصال به اینترنت می‌توانید به راحتی سیستم صوت و تصویر خانه‌ی خود را مدیریت نمائید.

مزایای هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر:

قطعاً فناوری هوشمند سازی، مزایای زیادی را برای کاربران به دنبال خواهد داشت. در ادامه به این مزایا اشاره شده است.

سهولت کنترل سیستم صوت و تصویر توسط کاربران:

 شما می‌توانید تمام سیستم‌های صوتی و تصویری خانه‌ی خود را تنها با استفاده از یک برنامه‌ی نصب شده بر روی گوشی‌های هوشمند خود کنترل و مدیریت نمائید.

شما می‌توانید به سادگی کنترل تلویزیون و دستگا‌ه‌های صوتی خود را در دست بگیرید. این تکنولوژی به شما اجازه خواهد داد به تنظیمات سیستم صوتی دسترسی داشته و تغییرات لازم را همان‌طور که به دلخواه شما است، انجام دهید.

به عنوان مثال می‌توانید: صداهای صوتی در حال پخش را کم یا زیاد کنید. همچنین می‌توانید حالت‌های صدا را تغییر دهید، موزیک دلخواهتان را پخش کنید و هر زمان که خواستید صدای صوت خانه‌ی هوشمند خود را قطع نمائید.

درواقع شما می‌توانید در هر کجای خانه‌ که هستید، تنها با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود تصمیم بگیرید که چه موزیکی پخش شود، صدای آن چطور باشد و غیره.

کاهش هزینه و مصرف بهینه‌ی انرژی:

یکی دیگر از مزایای استفاده از سیستم‌های هوشمند صوت و تصویر این است که منجر به کاهش هزینه‌ها و مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود. پس پیشنهاد می‌شود، یکبار برای همیشه هزینه کرده و به هوشمند سازی سیستم‌های صوت و تصویری بپردازید تا از یک عمر هدررفت انرژی و هدررفت هزینه جلوگیری نمائید.

ایجاد ظاهری مدرن:

هوشمند ساختن سیستم‌های صوت و تصویر علاه‌ بر اینکه منجر به سهولت دسترسی و مدیریت کاربر می‌شود و از هدررفت انرژی و هزینه جلوگیری می‌نماید؛ منجر به زیباسازی محیط داخلی و ایجاد ظاهری مدن نیز می‌شود.

امکانات هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر:

اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر ما را از چه امکاناتی برخوردار می‌کند؟!

حال در ادامه به توضیح امکانات هوشمند سازی سیستم صوتی و تصویری می‌پردازیم.

از جمله:

  • – یکپارچه نمودن سیستم‌های صوتی و تصویری مجزا در خانه، بدون نیاز به سیم‌کشی و کابل‌کشی.
  • – مدیریت و کنترل همه‌ی دستگاه‌های صوتی و تصویری از طریق تلفن‌های هوشمند و پنل‌های لمسی.
  • – پخش موزیک و فیلم در هر بخش از خانه بر اساس انتخاب کاربر.
  • – خاموش و روشن کردن یا کم و زیاد کردن موزیک.
  • – انتقال آرشیو موسیقی و فیلم به سیستم‌های صوتی و تصویری هوشمند.
  • – راه‌اندازی سیستم سینمای خانگی و کنترل ویدیو پرژکتور به وسیله‌ی گوشی تلفن همراه.
  • – ارتقاء امنیت و پخش صدای افراد در خانه به هنگام عدم حضور افراد.
  • – تولید صدای شفاف و باکیفیت با حذف نویزها و استفاده از آمپلیفایر.
  • – ایجاد سناریوهای ترکیبی و امکان هنگام سازی و برقراری ارتباط با سایر تجهیزات هوشمند خانه همانند: روشنایی هوشمند.
  • – تعریف سناریو و انتخاب موسیقی یا فیلم در زمان کار، استراحت و غیره.

هوشمند سازی سیستم صوت و تصویر در شرکت‌ها:

شرکت‌ها مستحق امکاناتی هستند که تجربه‌ی کارکنان را تقویت می‌کند، اهداف تجاری را ارتقاء می‌دهد و انتقال اطلاعات را امکان‌پذیر می‌نماید. برای رقابت در بازار مدرن، شرکت‌های بیشتری هستند که به سیستم‌های صوتی و تصویری یکپارچه روی می‌آورند. سیستم‌های صوتی و تصویری هوشمند، مزایای زیادی را برای محل کار به ارمغان می‌آورند.

در نتیجه، سیستم‌های صوتی و تصویری نه تنها عملکرد تسهیلات و تجربه‌ی محل کار را برای کارمندان بهبود می بخشد، بلکه قابلیت استفاده‌ی بهتر را نیز برای مشتریان فراهم می‌کند.

مزایای استفاده از سیستم‌های صوت وتصویر هوشمند در شرکت‌ها:

سیستم‌های صوتی و تصویری هوشمند، یک راه حل کنفرانس بصری بسیار قدرتمند است که بسته به محصولات و مدل‌های انتخاب شده، طیف وسیعی از قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد. آن‌ها صدایی عالی و ویدیویی با کیفیت بالا را ارائه می‌دهند و به شرکت‌کنندگان در اتاق‌های جلسات متعدد این امکان را می‌دهند تا با یکدیگر به‌گونه‌ای صحبت کنند که انگار همه در یک مکان هستند.

درنهایت، شرکت فنی و مهندسی کارنو دیزاین در کنار شما است. شما می‌توانید برای هوشمند سازی سیستم‌های صوتی و تصویری خود با پشتیبانان و کارشناسان ما تماس بگیرید و تمامی سؤالات خود را مطرح نمائید. بهتر است برای هم قدم شدن با این تکنولوژی و استفاده از مزایای آن، همین امروز دست به کار شده و اقدامات لازم را انجام دهید. 

در نتیجه، سیستم‌های صوتی و تصویری نه تنها عملکرد تسهیلات و تجربه‌ی محل کار را برای کارمندان بهبود می بخشد، بلکه قابلیت استفاده‌ی بهتر را نیز برای مشتریان فراهم می‌کند.

تماس با دفتر تهران: ۸۸۴۸۶۳۰۰(۰۲۱) - تماس با دفتر مشهد: ۳۷۶۰۳۷۶۰(۰۵۱)