• مشهدـمیدان جانبازـ مجتمع تجاری اداری پاژ_ ساختمان اداری 2_ واحد 1003

معماری و طراحی داخلی

گروه فنی و مهندسی کارنو دیزاین در زمینه‌ی معماری و طراحی داخلی به فعالیت می‌پردازد. خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد به شرح زیر می‌باشد.

  • – معماری و طراحی 3D فضا.
  • – اجرا و پیاده‌سازی.
  • – دیزاین داخلی. (خرید مبلمان، لوستر، پرده و غیره).
  • – لوکس سازی (آینه هوشمند، شیشه هوشمند و غیره).
  • – طراحی و اجرای کف.
  • – طراحی و اجرای سقف.
  • – طراحی و اجرای نمای بیرونی ساختمان.

درواقع، افراد در معماری داخلی بر روی عملکرد یک فضا تمرکز می‌کنند. اما، در طراحی داخلی تمرکز بر زیبایی شناسی است.

معماری و طراحی داخلی با شرکت کارنو دیزاین:

شما می‌توانید، اجرا و پیاده‌سازی خدمات مربوط به معماری و طراحی داخلی ساختمان خود را به شرکت فنی و مهندسی کارنو دیزاین بسپارید.

این شرکت پس از بررسی و نظارت‌های لازم و با توجه به نیاز و سلیقه‌ی مشتری، معماری و طراحی داخلی ساختمان را انجام می‌دهد. معماری و طراحی داخلی باید کاربردی و چشم نواز باشد. در نمای بیرونی یک ساختمان باید به جزئیات آن دقت فراوانی شود.

 

 

این شرکت همچنین ساختار اصلی ساختمان را که شامل قرارگیری اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق غذاخوری، باغ و غیره است را برنامه‌ریزی کرده و اطمینان حاصل می‌نماید تا فعالیت‌های انجام شده در راستا و مطابق با نیازهای مشتری صورت گرفته باشد.  

در ادامه به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چگونه کسب‌و‌کارها می‌توانند از معماری و طراحی داخلی بهره ببرند.

طراحی فضاهای اداری با معماری و طراحی داخلی:

طراحی داخلی هم از نظر عملکرد و هم از نظر جذابیت یک منبع عالی برای مشاغلی است که به بهینه سازی فضای خود علاقه‌مند هستند. طراحی دفاتر، ایجاد فضاهای خرده‌فروشی و طراحی سایر عناصر بازاریابی برخی از راه‌هایی هستند که از طریق آن طراحان داخلی می‌توانند به کسب‌وکارها کمک نمایند. معماری و طراحی داخلی فضاهای اداری باید کاربردی باشد. معماری و طراحی داخلی یک شرکت نه تنها فرهنگ شرکت را نشان خواهد داد، بلکه نیازهای آن‌ها را از نظر چیدمان و نحوه‌ی عملکرد روزانه کارکنان نیز برطرف می‌نماید.

ایجاد فضاهای خرده فروشی استراتژیک با معماری و طراحی داخلی:

همچنین، چیدمان و فضای بیرونی و داخلی یک فروشگاه خرده فروشی به شدت بر تجربه مشتری و در نهایت تصمیمات خرید آن‌ها تأثیر می‌گذارد. طراحان داخلی باید هدف فروشگاه را در نظر بگیرند. (یعنی برند چه چیزی می‌فروشد و مشتریان چگونه با محصولات تعامل خواهند داشت) شخصیت برند در زمان طراحی و اجرای داخلی نیز باید در نظر گرفته شود تا تجربه‌ای منحصر به فرد ایجاد شود و مشتریان برای خرید تشویق گردند.

طراحی فضاهای بازاریابی خلاقانه:

طراحان داخلی همچنین می‎توانند فضاهای دیگر را مطابق با نیازهای هر کسب و کاری طراحی کنند. یکی از نمونه‌های آن، طراحی نمایشگرهای نمایشگاهی برای کسب‌وکارها به منظور بهینه‌سازی عملکرد هنگام حضور در رویدادها است. خلاقیت و فضایی که به طور منطقی طراحی شده است برای کسب و کارها در نمایشگاه‌های تجاری بسیار مهم است.

چرا به طراحان داخلی نیاز داریم:

آیا برنامه‌ای برای بازسازی خانه یا شرکت خود دارید؟ یا خانه‌ی جدیدی دارید که هنوز نیاز به طراحی داخلی دارد؟

اگر بله، بهتر است که از طراحان داخلی کمک بگیرید. طراحان داخلی می‌توانند فضای داخلی خانه شما را مطابق با سلیقه‌ی شما طراحی کنند. بنابراین، اگر می‌خواهید یک طراحی داخلی خوب داشته باشید، فرد مناسب را استخدام کنید. کار با یک طراح داخلی ده برابر بازده‌ی کار را افزایش می‌دهد. حتی برای درک بهتر این موضوع می‌توانید خانه‌ یا شرکتی را که توسط یک طراح داخلی انجام شده را با خانه‌ای که توسط صاحبان خانه به تنهایی انجام شده است را مقایسه نمائید. ما در ادامه دلایلی را بیان می‌کنیم که چرا استخدام یک طراح داخلی سودمند است. در زیر به چند نکته اشاره می‌کنیم.

طراحان داخلی از مهارت کافی برخوردار هستند:

طراحان داخلی در مورد این رشته مطالعه کرده‌اند. آن‌ها از دانش و مهارت‌های لازم برای انجام این کار برخوردار هستند. آن‌ها می‌توانند به شما در دستیابی به یک فضای داخلی زیبا کمک نمایند. این افراد حرفه‌ای هستند و همیشه در هر پروژه‌ای بهترین تلاش خود را می‌کنند، زیرا این همان کاری است که آن‌ها دوست دارند انجام دهند.

اغلب اوقات، یک طراح داخلی می‌داند که چه چیزی برای یک اتاق بهترین است. با یک نگاه به یک فضا، به شکلی جادویی فضای زیبایی را در ذهن خود ایجاد می‌کنند، حتی قبل از اینکه به آن‌ها بگویید دقیقاً چه می‌خواهید. با شنیدن ترجیحات طراحی شما، آنها می‌توانند نیازهای شما را تطبیق دهند و همه چیز را خوب جلوه دهند. حتی می‌توانند پیشنهادات بهتری را به شما ارائه دهند.

آنچه را که انتظار دارید به دست خواهید آورد:

مطمئناً از قبل تصویری در ذهن شما وجود دارد که نمای داخلی شما چگونه خواهد بود. اما ممکن است در مورد نحوه‌ی انجام آن مطمئن نباشید. وقتی یک طراح داخلی را استخدام می‌کنید، او کسی است که همه‌ی این‌ها را بر عهده می‌گیرد. او می‌تواند تصویر بهتری از طراحی داشته باشد. وقتی طراحی انجام شد، مطمئناً از دیدن یک فضای داخلی ایده‌آل لذت خواهید برد، حتی این احتمال وجود دارد که معماری و طراحی داخلی فراتر از انتظارات شما باشد.

شما می توانید به مکان کارآمد انرژی برسید:

یک طراح داخلی می‌تواند، فضای داخلی سبزی را برای شما فراهم آورد. اینگونه در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد. طراحان داخلی می‌دانند که از چه کفپوش، پنجره، وسایل روشنایی و موارد دیگری استفاده نمایند. آن‎ها با طراحی‌های هوشمندانه‌ای که انجام می‌دهند، می‌توانند به شما کمک نمایند تا در مصرف انرژی خانه‌ی خود صرفه‌جویی نمائید.

می‌تواند در وقت شما صرفه جویی کند:

وقتی شغلی دارید و زمان کمی برای طراحی یک مکان جدید یا تغییر دکوراسیون دارید، همکاری با یک طراح داخلی انتخاب عاقلانه‌ای خواهد بود. در نتیجه انجام معماری و طراحی داخلی توسط تیم مربوطه کار را سریع‌تر پیش خواهد برد. همچنین، شما می‌توانید به طراح داخلی اجازه دهید تا وسایل خانه یا شرکت شما را انتخاب کنند. بنابراین، دیگر نیازی نیست که زمان زیادی را صرف انتخاب مبلمان و سایر موارد کنید.

آن‌ها جزئی گرا هستند:

برخلاف شما، طراحان داخلی جزئی گرا هستند. آن‌ها به تمام جزئیات طراحی نگاه می‌کنند و علاوه بر زیبایی‌شناسی، کارکرد و شکل آن را نیز در نظر می‌گیرند. آن‌ها به نورپردازی، اثاثیه، لوازم جانبی و سایر جزئیات داخلی شما نگاه خواهند کرد.

ترکیب رنگ‌ها را خوب می‌شناسند:

بیشتر مردم فقط رنگ‌های سفید، کرم و سایر رنگ‌های روشن را می‌شناسند که معمولاً برای فضای داخلی استفاده می‌شود. اما اگر با یک طراح داخلی مشورت کنید، شگفت زده خواهید شد که چگونه آن‌ها می‌توانند با رنگ‌های مختلف بازی کنند و اتاق شما را سرزنده نشان دهند. معماری و طراحی داخلی باعث می‌شود که خانه‌ی شما در عین حال منحصر به فرد و جذاب به نظر برسد. طراحان داخلی می‌دانند که کدام رنگ با رنگ دیگری خوب به نظر می‌آید. آن‌ها حتی می‌توانند رنگ‌هایی را که نمی‌توانید تصور کنید که با هم عالی به نظر می‌رسند را با یکدیگر ترکیب نمایند.

در نهایت تمامی دلایل آورده شده این موضوع را به شما می‌گوید که برای معماری و طراحی داخلی به گروهی متخصص و حرفه‌ای نیاز دارید. درنتیجه، شما می‌توانید پروژه‌های معماری و طراحی داخلی خود را به ما بسپارید و همین الآن با کارشناسان و مشاورین ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس با دفتر تهران: 09158900714 - تماس با دفتر مشهد: 37057053(۰۵۱)