• مشهدـمیدان جانبازـ مجتمع تجاری اداری پاژ_ ساختمان اداری 2_ واحد 1003

پرده برقی هوشمند

پرده‌ برقی هوشمند، به پرده‌ای گفته می‌شود که در ریلِ چوب پرده‌ی آن، موتوری کار شده باشد. شما می‌توانید این پرده را با استفاد از ریموت‌هایی که دارد از راه دور کنترل نمائید. برای این کار باید برنامه‌ی مربوط به هدایت پرده‌ی هوشمند را در درون موبایل خود نصب کنید و سپس به راحتی و در زمانی کوتاه، کنترل پرده‌ی برقی هوشمند خود را در دست بگیرید.

 

پرده برقی هوشمند و انواع آن

پرده‌های برقی از انواع گوناگونی برخوردار هستند. آن‌ها می‌توانند به صورت کنار رو یا بالا رو باشند.

البته، پرده‌های برقی از نظر ساختار با یکدیگر تفاوت دارند. این تفاوت‌ها در نوع موتور، نوع ریل‌ و قابلیت‌های هوشمند سازی آن‌ها می‌باشد.

شما باید بر اساس نیاز و میزان بودجه‌ی مورد نظر خود پرده‌ی برقی هوشمند را انتخاب و خریداری نمائید.

به طور کلی می‌توان پرده‌های برقی هوشمند را به دسته‌های زیر تقسیم نمود. از جمله:

 • – تمام اتوماتیک
 • – نیمه اتوماتیک
 • – غیر اتوماتیک

پرده‌های تمام اتوماتیک:

کنترل و تنظیم نمودن این گونه پرده‌ها، به هیچ‌گونه مداخله‌ی انسانی نیاز ندارد. این پرده‌ها به صورت اتوماتیک و بر اساس آب و هوا، دما و طلوع و غروب خورشید و پارامترهای دیگری که برای آن در نظر گرفته شده است تنظیم می‌شود.

پرده‌های نیمه اتوماتیک:

طراحی در این نوع از پرده‌ها به صورتی است که برای کنترل نمودن آن‌ها باید به آن‌ها برنامه داده شود. تمامی قابلیت‌هایی که در نوع پرده‌ی تمام اتوماتیک وجود داد در این نوع پرده وجود ندارد.

پرده‌های غیر اتوماتیک:

پرده‌های غیر اتوماتیک، برقی هستند. شما می‌توانید از طریق ریموت‌ها کنترل و تنظیم نمودن این پرده را در دست بگیرید. درواقع پرده‌های غیر اتوماتیک برای تنظیم شدن به مداخله‌ی انسانی بیشتری نیاز دارند.

آیا تمامی پرده‌ها از قابلیت هوشمند سازی برخوردار می‌باشند؟

سؤال اساسی این است که آیا تمامی پرده‌ها از قابلیت هوشمند سازی برخوردار هستند یا خیر؟!

در پاسخ باید بگوئیم که تمامی پرده‌ها از قابلیت هوشمند سازی برخوردار هستند و شما می‌توانید هر پرده‌ای را که بخواهید به پرده‌ی هوشمند تبدیل نمائید.

مزیت‎‌های استفاده از پرده‌ برقی هوشمند:

استفاده از پرده‌ی برقی هوشمند مزیت‌های زیادی را به همراه دارد که به شرح زیر آورده شده است.

 • – استفاده از پرده‌ی هوشمند در لوکس شدن و زیباسازی محیط تأثیر به‌سزایی دارد.
 • – استفاده از این پرده، کنترل و تنظیم نمودن پرده را برای شما راحت‌تر خواهد کرد؛ زیرا دیگر نیازی نیست که به صورت دستی پرده‌ها را تنظیم نمائید. فقط کافیست برنامه‌ی مربوطه را در نسخه‌ی اندروید یا آیفون خود نصب کنید و پس از آن کنترل پرده‌ی مورد نظر را به دست بگیرید.
 • – استفاده از این پرده‌ها در ذخیره سازی انرژی، اثر بخش هستند و از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کنند. این پرده‌ها از طریق هاب به صورت مستقیم به سیستم کنترل تهویه‌ی هوا متصل می‌باشند. از همین جهت، با تغییرات دما، پرده‌ها تنظیم می‌شوند و انرژی لازم را برای فضای مورد نظر ذخیره می‌کنند.
 • – استفاده از این پرده‌ها منجر می‌شود که شما در ساعت‌های مشخصی از نور طبیعی بیرون استفاده کنید و نور غیر طبیعی در فضای خود را به حداقل برسانید. همچنین اکثر افراد ممکن است به علت دغدغه‌‌های کاری فراموش کنند که پرده‌ها را کنار بزنند و از مناظر بیرون لذت ببرند. از همین جهت، پرده‌های هوشمند به صورتی طراحی شده‌اند که به طور خودکار، در زمان طلوع و غروب خورشید کنار می‌روند و به شما یادآور ‌می‌شوند که در طول زندگی از دیدن مناظر بیرونی نیز لذت ببرید.

پس می‌توان گفت که این نوع پرده‌ها در سبک زندگی سالم‌تر نیز مؤثر هستند.

 • – پرده‌های هوشمند، امنیت مکان مورد نظر شما را افزایش می‌دهند. درصورت عدم حضور افراد در مکان مورد نظر، پرده‌ها توسط برنامه‌های از پیش تعیین شده، بالا و پائین خواهند رفت.

پرده‌ برقی هوشمند از چه امکاناتی برخوردار است؟

پرد‌‌های برقی هوشمند با توجه به نوع و ساختاری که دارند از امکانات گوناگونی نیز برخوردار هستند. اما امکانات کلی این پرده‌ها به شرح زیر برای شما آورده شده است. از جمله:

 • – تنظیم پرده براساس زمانبندی. (شما می‌توانید در پلت‌فرم مورد نظر مشخص نمائید که پرده‌ی مورد نظر در چه ساعت‌هایی کنار رفته یا کشیده شود.)
 • – باز و بسته شدن پرده بر اساس اندازه‌ی مورد نیاز.
 • – باز و بسته شدن پرده به وسیله‌ی سنسور.

از چه نوع پرده‌هایی می‌توان در خانه‌های هوشمند استفاده نمود؟

پرده‌های برقی‌ای که در منازل هوشمند قابل استفاده هستند به شرح زیر می‌باشند.

 • – پرده‌های از کنار جمع شو
 • – پرده‌های سایه روشن
 • – پرده‌های رول

شما می‌توانید براساس نیاز و میزان بودجه‌ی خود، پرده‌ی مورد نظر را خریداری نمائید.

قیمت پرده‌ برقی هوشمند:

قیمت پرده‌ برقی هوشمند نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از جمله: نوسانات بازار، نوع موتور به کار رفته در ریل آن، نوع ریل آن و قابلیت‌های هوشمند سازی‌ای که در آن پیاده سازی شده است. به عبارت دیگر باید ببینید که پرده‌ی برقی شما جزء کدام دسته قرار دارد، تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک یا غیر اتوماتیک؟ بنابراین، برای اطلاع از قیمت این نوع از پرده‌ها با ما در ارتباط باشید. 

خرید پرده‌ برقی هوشمند:

شرکت فنی و مهندسی کارنو دیزاین، به شما کمک خواهد کرد تا با توجه به نیاز و میزان بودجه‌ی مورد نظر خود پرده‌ برقی هوشمند را برای مکان‌های مورد نظر خود تهیه نمائید. به یاد داشته باشید که قبل از خرید پرده‌های برقی هوشمند، در ابتدا با مشاورین کارنو دیزاین تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید. شما می‌توانید تمامی سؤالات خود را از ما بپرسید.

 

شماره تماس: 09158900714 _ 37057053(۰۵۱)