• مشهد_میدان جانباز_مجتمع تجاری اداری پاژ_ساختمان اداری2_واحد1003

تماس با ما

051-37057053

ایمیل

info@karnodesign.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 تا 15

سقف کاذب ساده

سقف کاذب ساده

سقف کاذب ساده

دلیل اهمیت سقف های کاذب این است که هر مکانی را ماورایی جلوه ‌می‌دهند. برخی از افراد سقف خانه یا فضای تجاری خود را نادیده می گیرند. در عوض، آن‌ها بیشتر روی دیوارها و وسایل تزئینی خود تمرکز می‌کنند. این یک اشتباه بزرگ است. هیچ چیز به اندازه‌ی یک سقف کاذب با سلیقه طراحی شده به یک مکان جذابیت نمی‌بخشد.

به هر حال، ایده‎های سقف‌های کاذبی که به خوبی اجرا شده‌اند، منبع بزرگی برای خوشحالی صاحب خانه‌ها هستند. علاوه بر این، انتقال یک حس خوب به مهمانان شما قطعاً از طریق یک سقف کاذب چشمگیر خواهد بود.

بنابراین، ما در این پست، با پشتکار ایده‌هایی‌ را برای داشتن سقف کاذب ساده و شیک گردآوری نموده‌ایم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ایده‌هایی برای داشتن سقف کاذب ساده و شیک:

اکنون در این قسمت به توضیح ایده‌هایی پرداخته‌ایم که می‌تواند شما را از داشتن سقف کاذبی ساده و شیک برخوردار کند. بنابراین، در ادامه با ما همراه باشید.  

سقف کاذب کنده کاری‌های پیچیده:

کنده کاری یک تکنیک قدیمی در معماری و طراحی است. میل به تزئین، یک غریزه‌ی اساسی برای انسان است. قرن‌ها تکامل ما را در مهارت‌های هنری بهتر کرده است.

کنده کاری به تخصص زیادی نیاز دارد. نیروی کار ماهر از یک ابزار برش برای حک کردن طرح روی یک ماده جامد استفاده می‌کند. سقف های کاذب POP برای طراحی سقف کاذب حک شده مناسب هستند. طرح سقف کاذب با حاشیه‌های کنده کاری شده عالی است و فضای جذابی را به محیط شما می‌بخشد.

سقف کاذب با طراحی صندوقدار:

در حال حاضر طرح‌های سقف کاذب قفسه‌ای کاملاً مد هستند. آن‌ها به سقف کاذب، عمق و سبک می‌بخشند.

سایه‌های پاستیلی صورتی، آبی و سبز ایده‌های خوبی برای نقاشی سقف کاذب هستند. شبکه‌ها را با رنگ سفید مشخص کنید. این طرح همچنین تلاقی خطوط عمودی و افقی را برجسته می‌کند.

سقف کاذب لایه ای با پانل توسعه یافته:

سقف لایه ای یک انتخاب محبوب در طراحی سقف کاذب می‌باشد. شما می‌توانید آن را با یک بریدگی بالا بیاورید و یک پانل بلند لایه لایه به همراه سقف بسازید. نوآورانه و چشمگیر به نظر می‌رسد. این نوع از سقف کاذب، چراغ های نواری LED اتاق را از سقف تا دیوار روشن می‌کند. ایده‌های نورپردازی سقف کاذب مانند چراغ‌های نواری LED و چراغ‌های فرورفته، اتاق خوابی با نور مناسب را ایجاد می‌کنند.

سقف کاذب نامتقارن:

اشکال به ظاهر تصادفی، ایده‌های سقف کاذب عالی برای اتاق خواب هستند. آن‌ها طراحی سقف کاذب شما را از دیگر طرح‌های اساسی متمایز می‌کنند. در حالی که پانل کشیده روی دیوار مستقیم است، پانل سقف به سمت راست متمایل می‌شود. بقیه‌ی سقف کاذب یک شکاف برای قرار گرفتن پانل ایزوله ایجاد می‌کند.

سقف کاذب مینیمالیستی:

برای افرادی که اولویت اصلی آن‌ها سادگی است، سقف‌های کاذب آشفته ایده‌ی بدی است.  اگر عاشق ساده بودن باشید می‌توانید سقف‌های کاذب مینیمالیستی را انتخاب نمائید.

کاغذ دیواری برای سقف کاذب:

کاغذ دیواری‎ها در طرح‏های سقف کاذب دست کم گرفته می‌شوند. آن‌ها بیشتر به عنوان پوشش دیوار استفاده می‌شوند. با این حال، زمانی که صحبت از سقف‌های کاذب به میان می‌آید، از پتانسیل آن‌ها استفاده نشده است.

با کمک این ایده طراحی سقف کاذب، سقف خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید. شما می‌توانید الگوهای گل، ابر و غیره را با توجه به آن‌چه می‌خواهید اضافه نمائید.

طرح‌ های هندسی سقف کاذب:

این سقف کاذب با نقوش هندسی تکراری برای محل کار یا اتاق مطالعه مناسب می‌باشد. طراحی تیز و مرتبی دارد. مثلث‌های سفید و خاکستری با مثلث‌های آبی روشن پراکنده شده‌اند. این نوع از طراحی یکنواختی را می‌شکند و در عین حال انسجام می‌بخشد.

سقف کاذب طاق بشکه ای:

به چنین طراحی سقف قوسی، طاق بشکه‌ای می‌گویند. این ایده‌ی سقف کاذب جذابیتی اخروی دارد. این سقف کاذب در اصل از چوب ساخته شده است و جلوه‌ای روستایی به اتاق نشیمن می‌دهد.

سقف کاذب تیر چوبی:

این طرح سقف کاذب سالن اصلی شیک و بی تکلف است. تیرهای چوبی، برای طراحی بدون پیچیدگی به موازات یکدیگر نصب می‌شوند. چراغ‌های توکار در فواصل زمانی معین نصب می‌شوند.

سقف کاذب اتاق خواب سلطنتی:

اگر می خواهید احساس سلطنت کنید، این بهترین نوع سقف کاذب برای شماست. عظمت و زیبایی غیر ممکنی دارد.

مدال سقف کاذب:

لوستر استادانه، مرکز سالن شماست. آن را با طرح دایره‌ای که به عنوان مدال نیز شناخته می‌شود، در وسط سقف کاذب خود برجسته کنید.

سقف کاذب شیک:

یک چراغ LED نواری به شکل مستطیل بزرگ در سقف کاذب خود نصب کنید. شیک به نظر می‌رسد و نور کافی برای فضای شما فراهم می‌کند.

سقف کاذب ساده:

سقف کاذب به صورت ساده نیز وجود دارد که دو فن و یک لوستر کریستالی جذاب را در خود جای می‌دهد. چنین طرح‌هایی بهترین ایده‌های سقف کاذب برای اتاق نشیمن هستند. علاوه بر این، نورپردازی سرپوشیده سقف کاذب را برجسته می‌کند.

نقاشی سقف کاذب شیشه ای:

می‌گویند بهترین ایده‌های یک فرد در حمام به ذهنش می‌رسد. از این رو، ایجاد حمامی که بتواند نبوغ شما را تحریک کند، مهم است! سقف شیشه‌ای رنگ شده باعث می‌شود ساعت‌های زیادی را در حمام صرف کنید و فقط به سقف خود خیره شوید. این سقف زیبا مهمانانی را که به مکان شما نیز می‌آیند شگفت زده می‌کند.

سقف کاذب سیاه و سفید:

آیا شما از طرفداران ترکیب رنگ سیاه و سفید هستید؟ پس این ایده‌ی سقف کاذب قطعا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. سقف براق با راه راه‌های سیاه و سفید برای این فضاهای داخلی سنگین بسیار مناسب است.

پانل توسعه یافته چوبی:

برای ایده‌های سقف کاذب برای اتاق خواب، یک پانل چوبی کشیده عالی است. در این طرح تخت، دیوار پشت تخت و سقف مانند قسمت‌هایی از یک واحد به نظر می‌رسند. این امر به این ایده طراحی سقف کاذب تداوم می‌بخشد.

سقف کاذب روشن و براق:

هنگام انتخاب رنگ سقف‌های کاذب، مردم تمایل دارند به رنگ‌های سفید یا رنگ‌های “پیچیده” دیگر مراجعه کنند. در حالی که در بسیاری از موارد این ایده خوبی است، شما به آن گزینه‌ها محدود نمی‌شوید. می‌توانید به سراغ سقف‌های ساده با رنگ‌های روشن مانند زرد بروید.

سقف کاذب دو رنگ:

 در چنین طرحی می‌توانید سقف کاذب چوبی را با سقف کاذب سفید ساده به شکلی منحصربه‌فرد همپوشانی کنید.

سقف کاذب منطقه غذاخوری:

در حال حاضر بسیاری از آپارتمان‌ها دارای آشپزخانه و ناهارخوری ادغام شده‌اند. در انتخاب فضاهای داخلی این منطقه باید دقت کنید. زیرا خانواده زمان زیادی را در این فضا با هم می‌گذراند.

تخته‌های چوبی و کاشی‌های سقف سفید به دلیل تضاد زیبایی که ارائه می‌دهند مکمل یکدیگر هستند.

پایه سفید این سقف سینی معکوس با تخته‌های چوبی مشخص شده است. مجهز به نورپردازی سرپوشیده و چراغ‌‌های توکار است.

سخن آخر:

شما می‌توانید برای طراحی سقف کاذب خود با ما در ارتباط باشید. کارشناسان و مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین سقف کاذب را انتخاب نمائید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات، انتقادات و سوالات خود را در دیدگاه این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات ما


آشنایی با دکوراسیون داخلی منزل
 • 17
 • ژانویه
 • آشنایی با دکوراسیون داخلی منزل

  شرکت فنی و مهندسی کارنو دیزاین در این مقاله قصد دارد که به مبحث دکوراسیون داخلی منزل بپردازد. امروزه دکوراسیون داخلی منازل ...

  آشنایی با دیزاین داخلی خانه
 • 31
 • ژانویه
 • آشنایی با دیزاین داخلی خانه

  دیزاین داخلی خانه می‌تواند یک فرآیند فوق‌العاده سرگرم‌کننده باشد، اما می‌تواند یک فرآیند دلهره‌آور نیز باشد. به هر حال، تصمیمات زیادی برای ...

  شیشه هوشمند چیست
 • 3
 • فوریه
 • شیشه هوشمند چیست

  همان‌طور که می‌دانید امروزه به علت پیشرفت فناوری ما شاهد هوشمند سازی در اغلب امور هستیم. از جمله: هوشمند سازی ساختمان‌ها، هوشمند ...

  روش هایی برای طراحی منزل با چوب
 • 14
 • فوریه
 • روش هایی برای طراحی منزل با چوب

  اگر خانه‌تان را ساخته‌اید و نمی‌دانید که چه چیزی می‌توانید به آن بدهید، وقت آن است که به ایده‌های طراحی منزل با ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  989158900714+

  ادرس

  مشهد: میدان جانباز، مجتمع تجاری اداری پاژ، ساختمان اداری 2، طبقه دهم، واحد 1003

  پست الکترونیک

  info@karnodesign.com

  برچسب ها